| Nennstrom | 1000 A |
|---|---|
| Anwendung | Nebenstelle |
| Höhenstand | ≤ 1000 m |
| Max.Temperature | +40℃ |
| Erdbeben-Intensität | 8Level |
| Material | Porzellan |
|---|---|
| Nennstrom | 1000 A |
| Nennspannung | 12 KV |
| Polzahlen | 1p |
| Mechanisches Leben | 50 |
| Nennspannung | 12kV-36kV |
|---|---|
| Mechanisches Leben | 50 |
| Farbe | Grau |
| Hafen | Shenzhen/Guangzhou |
| Aktuelles Rating | 1000 A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Nennstrom | 1000 A |
|---|---|
| Mechanisches Leben | 50/50/80 |
| Gebrauch | Brechen oder Verbindung |
| Produktmodell | GW9-10/1000A |
| Handelsbedingungen | Ex-Zahlung |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Material | Rostfreies Steel+Ceramic |
|---|---|
| Spannung Ratin g | 12 kV |
| Anwendung | Stromkreisunterbrechung unter Vakuum |
| Verpackung | Exportholzetuiverpacken |
| Frequenz-Bewertung | 50 Hz |
| Name | ZW32-12(F) Leistungsschalter für Mastmontage |
|---|---|
| Material | Stahl/Keramik/Edelstahl |
| Typ | Hochspannung/im Freien |
| Anzahl | 1 Satz + 3 Einheiten |
| Handelsmodus | Ex-Zahlung |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |